Fundacja Dwa Ognie prowadzi działania
                                                                              na rzecz ochrony dziedzictwa kulturowego.

NASZA MISJA:

Fundacja Dwa Ognie swoją działalność opiera na przypominaniu starszym i pokazywaniu młodszym tradycyjnych zabaw podwórkowych oraz aktywnych, wielopokoleniowych form spędzania wolnego czasu.
Od 2004 roku udowadniamy, że do dobrej zabawy nie potrzebne są drogie sprzęty, a chęci i entuzjazm. Promujemy m.in. grę w gumę, klasy, z kredą, skakanką, piłką i wiele innych zabaw z dzieciństwa wspominanych z dużym sentymentem i sympatią.

Jeśli podoba Ci się to, co robimy, bądź naszym ambasadorem. Opowiedz znajomym i przyjaciołom o Fundacji, zaproś ich do nas na stronę lub na nasz fanpage na Facebooku.